CooLifting

Coolifting, tescilli bir hiyalüronat çözeltisi konsantrasyonu ile birlikte düşük sıcaklıkta karbondioksit gazının kombine edildiği bir sistemdir.

CooLifting Nedir?

CooLift Beauty Gun yani güzellik tabancası adını almış bir sistemdir. Cildin yüzeyine güçlü bir Karbondioksit gazı akışı ve çok yüksek basınç ve düşük sıcaklıkta yüksek konsantrasyonda atomize aktif maddeler ile birlikte aktif bileşenlerin cilde daha hızlı nüfuz etmesini sağlar. 

Bu teknik, tedavinin sonuçlarını hızlandırır, bu da sadece bir seanstan sonra kırışıklıkların ve ince çizgilerin görünümünün gözle görülür şekilde azaldığı anlamına gelir, cildinizin daha sıkı görünmesini sağlar, cildinize gençliğini ve parlaklığını geri kazandırır.

CooLifting Nasıl Uygulanır?

5 dakika gibi kısa bir zaman alan Coolifting seansınsan sonra cildiniz daha sıkı görünür. İnce çizgilerin görünümü azalır ve sonuçlar hemen etkisini gösterir. CooLifting cihazı, cilde uygulanan soğuk basınç oluşturmak için düşük sıcaklıkta bir Karbondioksit gazı dağıtıcısı ve Hyaluronik Asit (HA) karışımı ile yapılır. Karbondioksit gazı cildin daha fazla oksijen salmasını sağlar. Aynı zamanda cildin HA çözeltisini emme kapasitesini de arttırır. Böylece cilt, daha yüksek bir hidrasyon seviyesine erişir, bu da cilde sadece bir seanstan sonra bile anında “lifting” ve nemlendirme sağlar. Cilt hemen sıkılaşır ve nemlenir. Optimum sonuçlar haftada bir kez 6 seanstan oluşan bir tedavi planı önerilmektedir. Coolifting tedavisi sadece cildin üst tabakasını etkilemez. Ayrıca altta yatan dokuyu da uyarır, canlandırır. 

CooLifting Nasıl Çalışır?

CooLifting güzellik tabancası, güçlü bir Karbondioksit gazı akışı, düşük sıcaklık ve yüksek bir basınçla cilt dokusuna püskürtülerek, yüksek konsantrasyonda atomize edilmiş anti-aging ve cildi sıkılaştırmayı sağlayan bileşenler ile birlikte püskürtülür.

Kimler Bu Tedaviden Faydalanabilir?

Mevcut güzellik bakımlarının çoğundan farklı olarak, tüm cilt tiplerine veya pigmentasyonlara sahip kişiler Coolifting’i kullanabilir. Cilt dokusunu ve görünümünü iyileştirmek isteyen her yaştan erkek ve kadın için uygundur. 

CooLifting’in Yan Etkileri

CooLifting tedavisinin yan etkisi yoktur. İyileşme süresi gerekmez. İşlem öncesinde hazırlık da gerektirmez. Diğer cilt tedavileri ile kombine edilebilir.

CooLifting’in Yararları

  • Cilde nemlendirir ve canlandırır.
  • Cildi derinlemesine temizler ve cilt tonunu eşitleyerek, pigmentasyonu azaltır.