InMode

InMode, daha genç, daha sıkı ve pürüzsüz bir cilt isteyen hastalar için geliştirilen bir cilt gençleştirme cihazıdır. InMode, ayarlanabilir aplikatörler aracılığıyla çoklu tedavileri esnek bir şekilde birleştiren hepsi bir arada yaklaşımı şeklinde açıklanabilir. RadyoFrekans fraksiyonel cilt yenileme, IPL cilt gençleştirme ve vücut şekillendirme dahil olmak üzere, talep edilebilecek bütün kozmetik uygulamaları tek bir makine ile gerçekleştirmek için kapsamlı, invazif olmayan bir yöntem sunar. Bu teknoloji, hastaların bir seansta birden fazla şikayeti ele almasını sağlar.

InMode Teknik Bilgiler

InMode, hastalar için çok sayıda cilt gençleştirme tedavisi sunar. Bu tedaviler InMode makinesine yerleştirilmiştir ve her biri belirli bir problemi hedeflemek için üretilen elde taşınır cihazlarla uygulanır. InMode bünyesinde kullanılabilen cihazlar şunlardır:

  • Fraksiyonel Cilt Yenileme: Fractora
  • Yüz ve Vücut Sıkılaştırma: Forma
  • Vücut Şekillendirme: BodyFX

InMode, vücut şekillendirme ve sıkılaştırma için radyo frekansı lazer teknolojisini kullanan BodyFX cihazını da bünyesinde bulundurmaktadır. Liposuction’dan farklı olarak, BodyFX cerrahi değildir ve bir kanül kullanarak yağ dokusunu vücuttan uzaklaştırmak yerine, sıcaklık kontrollü bir sistem kullanarak yağı ısıtır ve eritir. Metabolik yollardan vücuttan atılmasını sağlar. Güvenli ve etkili olduğu kanıtlanmıştır ve birçok hasta için cerrahiye güzel bir alternatiftir.

Tedaviler Kombine Edilebilir mi?

Evet. InMode tarafından sunulan tedaviler en iyi sonuçları elde etmek için kombine edilebilir. Bu tedavilerin ayrı seanslar planlanarak yapılması gerekebilir, ancak tedavi edilen alanlar küçükse, bunlar tek seferde gerçekleştirilebilir. Bu ilk randevu seansı sırasında konuşularak kararlaştırılabilir.

Kırışıklıklar İçin En İyi Tedavi?

Kırışıklıkları, ince çizgileri ve yaşlılık lekelerinden şikayetçiyseniz, bunun için cihazın bünyesinde bulunan bir diğer alternatif method Fractora en uygun çözümdür. Ablasyon ve cilt yenileme yoluyla radyo frekansı teknolojisini içeren son derece gelişmiş bir tedavidir. Fractora’nın en yaygın kullanıldığı alanlar arasında alt ve üst göz kapağı, gülümseme çizgileri, yanaklar, ağız ve boyun bulunur.

Forma Plus Nasıl Etki Ediyor?

InMode cihazının içeriğinde bulunan bir diğer teknoloji de Forma Plus’tır. Forma Plus teknolojisinde, fraksiyonel radyo frekans enerjisi kullanılır. Forma, tescilli A.C.E teknolojisine kullanılırak tasarlanmıştır.  A.C.E. teknolojisinde, herhangi bir bölgede en doğru sürede ve miktarda uygulama yapılarak, cildin derin katmanlarını hedef alan radyofrekans enerjisinden faydalanılır. Bu da, en doğru kapasitede ve en kalıcı sonuçların elde edilmesini sağlıyor. Forma Plus, esnekliğini kaybetmiş cilt dokusunu sıkılaştırmak için güvenli ve konforlu bir teknolojidir. Kollar, basen, dizler, karın, sırt yağları ve vücudun hemen hemen tüm bölgelerinde kolaylıkla uygulanabilir. Forma tedavisinden sonra, daha pürüzsüz, daha genç bir cilt dokusu elde edilebilmektedir.

Cildinizin derin katmanlarında optimum sıkılaşmayı ve lifting etkisi sağlamak için kullanılır. Güvenilirdir ve tüm cilt tipleri için uygulanabilir. Forma uygulamasıyla, cilt daha sıkı ve eşit tonda görünür. Ayrıca etkisi daha uzun süren sonuçlar sağlar.