Cynosure Elite +

Cynosure Elite + daha hızlı ve etkili sonuçlar için daha hızlı enerji sağlayan yüksek güçte, çift dalga boylu bir sistemdir. Elite + ‘nın dalga boyları epilasyon, yüz ve bacaktaki damarlı görünümleri, epidermal pigmente lezyonları ve tüm cilt tiplerinde kırışıklıkların azaltılması için altın standartta çalışan bir sistemdir.

Cynosure’un ışık tabanlı sistemleri çok yönlüdür ve çok çeşitli sorunları tedavi eder. Cynosure, dünya çapında 60’tan fazla ülkede aktif olarak kullanılmaktadır.

Başlıca Kullanım Alanları:

  • Epilasyon
  • Cilt sıkılaştırma
  • Cilt gençleştirme
  • Yara izi tedavisi
  • Vasküler tedaviler

Cynosure Elite + Avantajları

Cynosure’un bir başka pozitif yönü, hastalar için daha az acı verici bir tedavi imkanı sağlamasıdır. Bunun yanı sıra, tedavi oldukça hızlıdır. Lazer epilasyon işlemini gerçekleştirirken, soğuk hava üfleyen ayrı bir soğutucu mekanizmayı da bünyesinde bulundurur.

Her renkten ciltlere uygulama yapılabilir. 

Uygulamanın etkisinden en yüksek seviyede faydalanabilmek için hekiminizin belirleyeceği en uygun dalga boyunda çalışması gerekmektedir. Bu uzmanlık ve cihaz fonksiyonu, hastaya maksimum fayda sağlar. Olası bütün yan etkilerden kaçınmak ve en iyi sonuçları almak için alanında tecrübeli bir doktoru ziyaret etmek önemlidir.

Şikayet ne ile ilgili olursa olsun; bu epilasyon olabilir, vasküler lezyonlar, iyi huylu pigmente lezyon tedavileri veya kırışıklıkları azaltmak ile ilgili olabilir; sistem içerisinde dalga boyları arasında geçiş yapılarak tek bir seans sırasında birden fazla tedaviye imkan sağlaması onu diğer cihazlardan ayıran en önemli avantajlarından biridir.

Elite Plus : Daha fazla enerjiyle daha hızlı sonuçlar alınmasını sağlar.
Diğer lazer cihazlarından farklı olarak değiştirilebilen ve standart ölçülere göre daha büyük bir başlığa sahip olması, 3 Hz ve 5 Hz arasında ayarlanabilen lazer atım süreleri sayesinde hastanın cilt tipi, cilt rengi ve tüy cinsinden bağımsız olarak, uygulamalarda arzu edilen başarıyı elde etmeyi mümkün kılar. Bu ileri teknoloji lazer sistemi ile, istenmeyen tüylere mümkün olan en kısa sürede veda etmek amaçlanır.

Bunun yanı sıra, damar lezyonlarının tedavisinde etkili dalga boylarında da uygulama yapabilmesi, Cynosure Elite Plus’ın eski nesil lazer epilasyon cihazlarından en belirgin ayrıcalığı olmuştur. Hem tüylere en kısa sürede etki etmesi hem de kılcal damarların yarattığı istenmeyen görünümü silebilmesi, cihazın dünyanın pek çok ülkesinde en çok tercih edilen lazer epilasyon cihazları arasında yer almasını sağlamıştır.

İşlem Kaç Seans Uygulanmalıdır ve Konforlu Mudur?

Yapılan klinik araştırmalara göre Elite Plus tekniği ile sadece 3 seansın ardından tüylerde %79 azalma meydana gelmektedir. Kişinin cilt tipine en uygun dalga boyunu seçme ve yüksek atım yapabilme özellikleri sayesinde, tüm vücut epilasyon süresini belirgin ölçüde kısaltan sistem, pürüzsüz bir cilt için her türlü kolaylığı sağlamayı amaçlamaktadır. Bikini bölgesi gibi hassas bölgelerde dahi ağrısız, konforlu ve hızlı sonuç alma olanağı sağlayan Elite Plus lazer tekniği ile epilasyon tedavileri artık çok daha kolay ve çok daha etkili.